Chceme být spolu a taky mluvit o tom, co je Metro a kam chceme společně jít. Společné víkendy bereme jako možnost řešit důležité věci, ale zároveň si odpočinout, povzbudit se v každodenních věcech a duchovně načerpat. Pokud jste součástí Metra, určitě si to nemůžete nechat ujít; pokud vás Metro zajímá, bude to jedinečná příležitost víc poznat, o co jde. 

Na přelomu září a října 2017 plánujeme prodloužený víkend s našimi přáteli z Colorada. Letos pojedeme na Vyhlídku (Blansko), která nám nabízí všestranné využití a krásné okolí (http://www.vyhlidka-blansko.cz/). Kromě našich přátel z Colorada se můžete těšit také na rodinu Bartolů, kteří nám mimo jiné poví něco o tom, jaké to je přestěhovat se z Ameriky až do Čech. Věnovat se budeme angličtině, pojedeme na výlet do okolí, něco nového se přiučíme ve workshopech, dětem ukážeme, že angličtina není strašák a hlavně budeme relaxovat :-)Relax bude přizpůsoben jak rodinám s dětmi (budeme mít s sebou i skvělé dobrovolnice, které se o ně budou starat a věnovat se jim), tak i mladým studentům. 

Termín: 28. 9. - 1. 10. 2017

Cena: 

  • dospělý: 1500 Kč
  • student: 1000 Kč - když se stihne přihlásit do 20. srpna 2017, poté 1200 Kč
  • dítě od 3 - 15 let - 1000 Kč

Cena zahrnuje ubytování, poplatky, stravu po celý a materiály

V případě, že s námi chcete jet, prosíme o zaplacení zálohy ve výši 500 Kč do konce srpna 2017 na bankovní účet: 2300208320/2010. 

Uveďte také variabilní symbol: 4444 a poznámku pro příjemce: Příjmení, záloha na Relax. 

Zbytek částky bude doplacen týden před konáním akce nebo na místě.

Přihlašujte se zde do 31. 8. 2017: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGBfTz32JAe3AYklINNZRrREDWF7Ro9I575gmEpCytOERwuA/viewform

Bližší informace ohledně časového harmonogramu akce, ceny, převozu na místo nebo ubytování v pokojích, Vám včas poskytneme. 

V případě dotazů či nejasností se obracejte na Nelu Kadlecovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo Markétu Adamíkovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )