Chceme být spolu a taky mluvit o tom, co je Metro a kam chceme společně jít. Společné víkendy bereme jako možnost řešit důležité věci, ale zároveň si odpočinout, povzbudit se v každodenních věcech a duchovně načerpat. Pokud jste součástí Metra, určitě si to nemůžete nechat ujít; pokud vás Metro zajímá, bude to jedinečná příležitost víc poznat, o co jde. 

Na konci září plánujeme jet opět na prodloužený víkend Relax - dovolenou s našimi přáteli z Ameriky. 

etos pojedeme na Vyhlídku (Blansko), která nám nabízí všestranné využití a krásné okolí (http://www.vyhlidka-blansko.cz/). Těšit se můžete na návštěvu našich přátel z Colorada. Věnovat se budeme angličtině, pojedeme na výlet do okolí, něco nového se přiučíme ve workshopech, dětem ukážeme, že angličtina není strašák a hlavně budeme relaxovat :-) Relax bude přizpůsoben jak rodinám s dětmi (budeme mít s sebou i skvělé dobrovolnice, které se o ně budou starat a věnovat se jim), tak i studentům. Pokud už teď víte o někom, kdo by s námi mohl a chtěl jet, určitě dejte vědět (máme pozvánky i v tištěné podobě, případně je možné zaslat elektronicky). 

Cena:   

  • 1700 Kč/dospělý
  • 1200 Kč/student 
  • 1000 Kč/děti od 3 let - 10 let

Cena zahrnuje ubytování, poplatky, stravu po celý den a materiály. 

Platba:

Pokud jste rozhodnutí s námi jet, prosíme o zaplacení zálohy ve výši 500 Kč do konce srpna 2018 na bankovní účet:

  • 2300208320/2010
  • Variabilní symbol: 4444, Poznámka pro příjemce: Příjmení, záloha na Relax.

Na účet můžete poslat rovnou celou částku nebo alespoň zálohu ve výši 500 Kč. Zbytek částky bude doplacen na místě.  

Přihlašování:

Zároveň se co nejdříve přihlašujte na tomto odkazu (přihlašovat se je možné do 31. srpna 2018): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrLrGjZXnOl1qcZQuLey46E4_429khF9u0N5UYkXEYLS1BHw/viewform?usp=sf_link

Bližší informace ohledně časového harmonogramu akce, ceny, převozu na místo nebo ubytování v pokojích, Vám včas poskytneme.

 

V případě dotazů či nejasností se obracejte na Nelu Kadlecovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Těšíme se na Vás!