Skupiny jsou vlastně základem Metra. Věříme tomu, že církev není jenom o nedělním setkání, ale o každodenním životě, který můžeme jako církev sdílet také přes týden. Skupiny mohou sloužit jako prostor pro hlubší poznávání Pána Boha, ale také ke sdílení toho, co zažíváme v práci, ve škole nebo v osobním životě. V současné době máme dvě skupiny. Jedna skupina je tvořena rodinami s dětmi, druhá skupina je zaměřená na pracující/studenty. Na skupinách společně čteme z Bible (případně z jiné křesťanské knihy), modlíme se a trávíme společně čas. 

V současné době se s námi můžete setkat na setkání dvou skupin. Jedna skupina, ve které se nachází mladé rodiny s dětmi, se schází 1x týdně, ve středu, od 17:00 hodin u Hermajsů či u Bartolů. V případě zájmu kontaktujte Bedřicha Smolu: tel: 777 884 199.

Druhá skupina je pod hlavičkou Metra Union, a je (nejen) pro studenty na VŠ, kteří jsou v Olomouci na univerzitě. Schází se ve středu u Adamíků, od 18:00 hodin. Kontakt na Dana Adamíka: 777 649 933. POZOR! Brzy budeme mít vlastní prostory a skupina Union se tak bude potkávat 1x 14 dní právě tam.