VLASTNÍ PROSTORY

Poprvé v historii Metra máme vlastní prostory! Jsou na ulici Polská 29 (ale pozor! Vchod z ulice Myslbekova). V prostorech budeme mít různá setkávání od mamin po týmy. Kolaudační párty je už 25. října!

VZNIK NOVÉ SKUPINY

Skupina, ve které se potkávaly s rodiny s dětmi, už přerostla svůj limit. Těší nás, že se můžeme dál multiplikovat, a vznikla tak další rodinná skupina, která se potkává také ve středy od 17:00 hodin :-)

RELAX - DOVOLENÁ S AMERIČANY

Letošní Relax jsme uspořádali v Blansku u Brna, na chatě Vyhlídka. Jeli s námi naši přátelé z Ameriky, z Colorada, kteří jsou z našeho partnerského sboru ve Fort Collins. Každé dopoledne jsme měli workshopy s angličtinou, ze kterého vznikla vtipná videa, odpoledne jsme strávili na výletě, ale také sporty a dětskou olympiádou. Každý večer jsme též měli zamyšlení na mini sérii: Štěstí - Jde to vidět i jinak? Akce byla moc povedená!

UNION 2017

Letošní ročník Unionu začal opravdu našlapaně! Celý koncept jsme trochu pozměnili, a studentské bohoslužby teď probíhají 1x za 14 v úterý. Mezitím probíráme na skupinách BASIC SERIES. Snažíme se také letos zapojit dobrovolníky - dát možnost studentům se zapojit v různých oblastech (od přípravy jídla po práci s lidmi). Dobrovolníkům jako takovým se chceme víc věnovat!

CESTA KOLEM SVĚTA

V červenci 2017 jsme uskutečnili první větší akci přímo pro děti a jejich rodiče tady v Olomouci. Maminky v Metru už se delší dobu scházejí s dalšími maminkami, které kolem sebe mají a tak využili příležitosti a pro všechny děti (ať už ze sboru nebo z různých skupinek s maminkami) udělali program na celý víkend. Programu se účastnili také rodiče dětí, podle svých možností. V průběhu víkendu děti hledali poklad, rodiče se mohli seznámit i víc mezi sebou a poznat větší skupinu lidí z našeho sboru. Celý víkend pak vyvrcholil nedělní bohoslužbou, kam byli pozvaní právě i rodiče s dětmi, se kterými se maminky z Metra pravidelně scházejí. 

          

V Metru můžeš potkat

Metro nejsou prázdné zdi kostela - Metro jsou lidé
Tyto lidi můžeš v Metru potkávat pravidelně